Avaleht
Info
Dokumendid
Juhatus
Revisjonikomisjon
Võistlused
Kalenderplaan
Juhendid
Protokollid
Parimad sportlased
Statistika
Auliikmed
Arhiiv
Galerii

Kalenderplaan

Kuupäev(ad) Kirjeldus Asukoht
2019 - Veebruar
16.02.2019 10.30 MULGIMEHE  RASKUSHEIDE JA KUULITÕUGE, korraldaja P.Nõmmik VILJANDI PAALALINNA KOOL
2019 - Märts
02.03.2019
KOHILA   MITMEVÕISTLUS - korraldaja Aavo Kergand - 5236932
KOHILA
09.03.2019 11.45 EESTI  SISEMEISTRIVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS TALLINNA SPORDIHALL
24.03.-30.03.2019 MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED TORUN, POOLA
2019 - Mai
08.05.2019 kell 19.00 Tartu KEVEK  jooksusari - 200 m, 1000 m. TARTU, TAMME STAADION
18.05.2019 kell 11.00 K. TERASE MÄLESTUSVÕISTLUSED  HEIDETES PÕLTSAMAA
21.05.2019 kell 19.00  TARTU KEVEK  JOOKSUSARI - 100 m, 10000 m. TARTU, TAMME STAADION
25.05.2019 kell 12.00 SEENIORIDE HEITJATE SEERIAVÕISTLUS,   I ETAPP REBALA JÕELÄHTME VALD
28.05.2019 KELL 18.00 VILJANDI SEERIAVÕISTLUS HEIDETES  I VILJANDI
2019 - Juuni
08.06.2019 kell 11.00 SEENIORIDE HEITJATE SEERIAVÕISTLUS  REBALA  II ETAPP REBALA, JÕELÄHTME VALD HARJUMAA
12.06.2019 kell 19.00 KEVEK JOOKSUSARI - 400 M, 800 M TARTU, TAMME STAADION
15.06.2019 kell 11.00 EESTI-SOOME MAAVÕISTLUS HEIDETES
KOHILA KEVADINE VÕISTLUS
KOHILA
25.06.2019 KELL 18.00 VILJANDI SEERIAVÕISTLUS HEIDETES  II VILJANDI
29.-30.06.2019 Valgevene lahtised meistrivõistlused
SÕPRUSE KARIKAS, 8 RIIKI
GRODNO
29.06.2019 KELL 11.00 HEITJATE SEERIAVÕISTLUSE III ETAPP, REBALA REBALA
2019 - Juuli
03.07.2019 KELL 19.00 KEVEK  JOOKSUSARI  60 M, 5000 M TARTU, TAMME STAADION
12.-14.07.2019 EESTI SPORDIMÄNGUD (OMAVALITSUSED) TARTU TAMME STAADON
17.07.2019 KELL 19.00 KEVEK JOOKSUSARI  100 M, 1 MIIL TARTU, TAMME STAADION
20.07.2019 KELL 11.00 HEITJATE SEERIAVÕISTLUSE IV ETAPP, REBALA REBALA
23.07.2019 KELL 18.00 VILJANDI SEERIAVÕISTLUS HEIDETES  III VILJANDI
27.07-28.07.2019 KELL 13.00 EESTI MESITRIVÕISTLUSED KARKSI-NUIA
31.07.2019 KELL 19.00 KEVEK JOOKSUSARI  200 M, 2000 M. TARTU, TAMME STAADION
2019 - August
03.08.-04.08.2019 EESTI SEENIORISPORDI JA SPORDIVETERANIDE LIIDU SUVEMÄNGUD VINNI
07.08.2019 KELL 19.00 KEVEK JOOKSUSARI  400 M, 1500 M. TARTU, TAMME STAADION
10.-11.08.2019 BALTIMAADE MEISTRIVÕISTLUSED LEEDUS VILNIUS
14.08.2019 KELL 19.00 KEVEK JOOKSUSARI 100 M, 800 M TARTU, TAMME STAADION
24.08.2019 KELL 11.00 EESTI HEIDETE MITMEVÕISTLUSE MEISTRIVÕISTLUSED KOHILA
29.08.2019 KELL 18.00 VILJANDI SEERIAVÕISTLUS HEIDETES  IV VILJANDI
2019 - September
05.09.-15.09.2019 EUROOPA  MEISTRIVÕISTLUSED  KERGEJÕUSTIKUS ITAALIA, VENEETSIA
18.09.2018 kell 15.00
 TALLINNA SVK MITMEVÕISTLUS. KAVAS  KAUGUSHÜPE, KUULITÕUGE, KETTAHEIDE (3 KATSET).
TALLINN, KADRIORG
28.09.2019, kell 12.00 SEENIORIDE  HEITJATE SEERIAVÕISTLUSE  V  ETAPP
TOIMUB EU SPORDINÄDAL 2019 SARJAS
 
VITSIKU, IDA-VIRUMAA
29.09.2018 kell 12.00 VILJANDI SVK  2018.A. MEISTRIVÕISTLUSED VILJANDI
2019 - Oktoober
05.10.2019 kell 12.00 MULGI SÜGISPOMM  2019 - VÕISTLUSED VASARA- JA  RASKUSHEITES, korraldaja A.Hommik VILJANDI HEITEVÄLJAK
12.10.2019 kell 12.00 MULGI HEITED 2019 -VÕISTLUSED   VASARAHEITES JA RASKUSHEITES PAALALINNA  HEITEVÄLJAKUL VILJANDI PAALALINNA KOOLI HEITEVÄLJAK
2019 - November
30.11.2019 16.30 EKVA AASTAKOOSOLEK  PÕLTSAMAA KULTUURIKESKUS PÕLTSAMAA
2019 - Detsember
14.12.2019 11.45 KEVEK  lahtised sisemeistrivõistlused TARTU, TÜ SPORDIHALL